UDPRenewables побудувала нову станцію в Херсонській області

Оригінал статті: https://interfax.com.ua/news/economic/522567.html

Компанія UDP Renewables, що входить до групи UFuture Василя Хмельницького, побудувала сонячну електростанцію (СЕС) встановленою потужністю 18 МВт в Херсонській області, повідомив бізнесмен на своїй Facebook-сторінці.

«UDP Renewables побудувала в смт Рикове (Херсонська обл.) СЕС на 18 МВт. З огляду на те, що херсонське сонце значно ефективніше за київське, плануємо за п’ять-шість років повністю повернути інвестиції ($18 млн). Підключення станції відбудеться через кілька місяців», – написав він.

В. Хмельницький додав, що під час будівництва СЕС використані стійки, кабелі та інвертори українського виробництва, сонячні панелі – завезені з Китаю. Для зведення станції, за словами бізнесмена, використана непридатна для сільського господарства територія колишньої промзони.

Як повідомлялося, раніше група В. Хмельницького побудувала першу чергу СЕС в смт Велика Димерка Київської області потужністю 6 МВт. Після зведення першої черги станції група залучила іспанську Acciona Energia Global в якості партнера для розширення проекту.

UFuture Investment Group з головним офісом у Брюсселі була створена восени 2017 року і об’єднала бізнес-проекти В. Хмельницького. До складу групи увійшла українська девелоперська компанія UDP, спеціалізацією якої є реалізація великих інфраструктурних проектів. Крім того, конгломерат об’єднав бізнеси в таких напрямках, як UDP Renewables, індустріальний парк «Біла Церква», інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City.

[contact-form-7 id="6" title="Contact form 1"]