UDP Renewables продовжує реалізацію Програми соціального партнерства

Компанія UDP Renewables продовжує реалізацію Програми соціального партнерства з Виконавчим комітетом Первомайської міської ради.

Метою програми є забезпечення спільних зусиль сторін для впровадження передових технологій у сфері виробництва енергії з відновлюваних джерел.

Компанія UDP Renewables інвестує у покращення якості життя територій, на яких будуються та експлуатуються наші об’єкти. Ми доклали значних зусиль для реконструкції системи вуличного освітлення та мостів через річки Південний Буг та Синюха в місті Первомайську Миколаївської області. Сума інвестицій у проєкти освітлення склала понад одного мільйона гривень.

Ми поставили перед собою соціально-відповідальну мету – підвищувати конкурентоздатність регіонів, в яких реалізовуємо проєкти ВДЕ. Для нас є пріоритетом покращення умов життя мешканців громад через модернізацію міської інфраструктури.

Компанія UDP Renewables ввела в експлуатацію сонячну електростанцію в місті Первомайську Миколаївської області в листопаді 2019 року.

СЕС “Первомайськ” займає площу 12,3 га, на якій встановлено понад 19,7 тис. сонячних панелей потужністю 330 Вт виробництва JinkoSolar — компанії, яка є найбільшим світовим виробником сонячних панелей. Така кількість панелей може генерувати майже 7600 МВт-год електроенергії на рік. Це достатня кількість для забезпечення потреб 3250 домогосподарств.

[contact-form-7 id="6" title="Contact form 1"]