Сергій Євтушенко

Сергій Євтушенко

Співзасновник та керуючий партнер

Народився у місті Тернопіль 21 березня 1975 року
Засновник, керівний партнер та CEO компанії “UDP Renewables”
Партнер в UNIT.City – найбільшому інноваційному парку у Східній Європі
Член правління Української асоціації відновлюваної енергетики, Української вітроенергетичної асоціації, Української Водневої Ради
Віцепрезидент Польсько – української господарчої палати

ОСВІТА

Національний університет «Києво-Могилянська академія», ступінь бакалавра з економіки та магістра з політології.
Київський Національний економічний університет ім. В. Гетьмана, диплом магістра бізнес-адміністрування.
Брав участь у навчальних та тренінгових програмах у Великобританії, Німеччині, Польщі, Бельгії (Vlerick Business School), Франції (HEC), Швеції, Ізраїлі (Ben Gurion University), Кореї, Сінгапурі, Китаї та інших країнах.
Проходив навчальні курси в Stanford University та Berkeley University of California (США).
Києво-Могилянська бізнес-школа (KMBS), «Школа стратегічного архітектора».
Вільно володіє англійською, німецькою, польською та іспанською мовами.

ДОСВІД

Має більше 20 років досвіду у сфері бізнес-консалтингу – брав участь в укладанні угод злиття та придбання, консультував компанії в секторі фінансів, страхування, товарів повсякденного попиту, будівельних матеріалів, енергетики та відновлюваної енергетики та ін.

Закрив великі інвестиційні угоди з міжнародними компаніями з Польщі, Іспанії, Катару та Словаччини.
Діючий інвестор в проекти циркулярної економіки та ВДЕ.
Девелопер, інвестор та оператор портфелю сонячних електростанцій, девелопер портфелю вітрових електростанцій та зеленого водню.
Інвестор в українські технологічні стартапи, що поєднують галузеву експертизу та сучасні інформаційні технології.
Експерт в розробці корпоративних стратегій, залученні міжнародних інвестицій, структуруванні угод M&A з міжнародними компаніями, енергетиці та ВДЕ, девелопменті та будівництві , створенні екосистем для розвитку ІТ-бізнесу.

  • В 2005 році створив та очолював аналітичний центр “Інститут Євро-Атлантичного співробітництва”, провідну неурядову організацію в сфері аналізу європейської та міжурядової політики України.
  • В 2005 році займав посаду радника Міністра закордонних справ України, в 2007 — радника Голови комітету з питань європейської інтеграції.
  • У 2005 – 2009 роках – співзасновник консалтингової компанії «Меріт Консалтинг» та інвестиційної компанії «Меріт Інвест».
  • 2009 – 2010 роки — очолював державне підприємство «Інвест Україна», займався аналізом та відбором інвестиційних пропозицій для формування портфелю державних стратегічних проектів.
  • З 2011 року займав посаду Директора Департаменту державної інвестиційної політики та програм у Державному агентстві з інвестицій та управління Національними проектами України.
  • З березня 2014 по 2015 рік обіймав посаду Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України
  • З 2015 по 2018 рік був членом Ради директорів компаній “Greenway Automotive” та “Greenway Energy” – турецькі компанії – лідери в сфері електротранспорту.
  • В 2016 році став співзасновником інвестиційно-девелоперської компанії UDP Renewables, яка реалізувала низку проектів в галузі відновлюваної енергетики.
  • В 2020 році став партнером UNIT.City.
[contact-form-7 id="6" title="Contact form 1"]