Сергій Євтушенко

Сергій Євтушенко

Співзасновник та керуючий партнер

Віце – Президент Польсько – української господарчої палати.
Радник Президента Торгово-промислової палати України .

Сергій Євтушенко має 15 років досвіду у сфері бізнес-консалтингу – брав участь в укладанні угод злиття та придбання, консультував компанії в секторі фінансів, страхування, товарів повсякденного попиту, будівельних матеріалів, енергетики та альтернативної енергетики та ін.

В 2005 році створив та очолював аналітичний центр “Інститут Євро-Атлантичного співробітництва”, провідну неурядову організацію в сфері аналізу європейської та міжурядової політики України. В 2005 році займав посаду радника Міністра закордонних справ України, в 2007 — радника Голови комітету з питань європейської інтеграції. У 2007 – 2009 роках – працював заступником директора в ТОВ «Меріт Інвест».

2009 – 2010 роки — очолював державне підприємство «Інвест Україна» в Національному агентстві України з інвестицій та розвитку, займався аналізом та відбором інвестиційних пропозицій для формування портфелю державних стратегічних проектів. У період з липня 2010 по липень 2011 року займав посаду Голови Державного агентства України з управління національними проектами. З 12 жовтня 2011 року займав посаду Директора Департаменту державної інвестиційної політики та програм у Державному агентстві з інвестицій та управління Національними проектами України. 2012 рік – призначений на посаду Директора Департаменту «єдиного інвестиційного вікна» Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. З березня 2014 по 2015 рік обіймав посаду Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України

З 2015 по 2018 рік був членом Ради директорів компаній “Greenway Automotive” та “Greenway Energy” – турецькі компанії – лідери в сфері електротранспорту.

В 2016 році став співзасновником та керівним партнером компанії UDP Renewables.

Освіта

Національний університет «Києво-Могилянська академія» — бакалавр з економіки та
магістр з політології.
Київський Національний економічний університет ім. В. Гетьмана — магістр бізнес-адміністрування.
Навчальні курси в Stanford University та Berkeley University of California (США).
Києво-Могилянська бізнес-школа — «Школа стратегічного архітектора».

[contact-form-7 id="6" title="Contact form 1"]